Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz  homeopatiklinik.com tarafından korunmaktadır. İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan WEB sitemize verildiğinde kaydedilir. Web sitemizde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız..

Size özel şifre ile sizin girmiş olduğunuz bilgileriniz başkaları tarafından görülebilir. Bu yüzden şifrenizin güvenliğine önem vermenizi öneririz. Facebook hesabınızla giriş yapmanız sizin için kullanım pratikliği sağlıyacaktır. Facebook linkinden, facebook hesabınızı kullanarak da giriş yapabilirsiniz.

Sitemiz SSL ile korunduğu için güvenle kredi kartı kullanarak alış veriş yapabilirsiniz. Ayrıca Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır.