Dr. Kudret Parpar

Dr. Kudret Parpar

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Pratisyen olarak sağlık ocağında, 112 acil serviste, özel hastanelerin yoğun bakım, gastroenteroloji, kardiyoloji ve hematoloji servislerinde çalıştım. Fakültedeki algoloji (ağrı bilimi) hocamın etkisiyle anestezist olmaya karar verdim. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde uzmanlığımı tamamladım.

Anestezi uzmanı olarak sadece tıp bilimi değil yaşam ve ölüm hakkında da pek çok şey öğrendim. Modern tıbbın yetersiz kaldığı noktalar olduğunu hissettim ve nöral terapi, hipnoterapi gibi tamamlayıcı tıp yöntemlerini öğrenip uygulamaya başladım.

Prof. Dr. Rikkat Koçak ile tanışmak meslek hayatımın dönüm noktasıdır. Birlikte çalıştığımız dönemde hastalığın organ veya laboratuar bulgusu olmayıp, insan ile bütün olduğunu ve dolayısıyla bir bütün olarak değerlendirilmesi gerektiğini, tıbben bir şey yapamasak dahi, yapabileceğimiz şeyler olduğunu öğrendim. Reikiyle onun sayesinde tanıştım.

2012 de Swami Devo' dan reiki dersleri aldım. Şifacının şifaya aracılık eden olduğunu, şifanın doğanın ve hakikatin kendisi olduğunu anladım. Sayesinde şifaya ve huzura aracılık etmekteyim.

"Bir ben vardır bende benden içerü" diyen Yunus Emre'nin söylediği gibi özüme yolculuğa devam ediyorum. Enerji prensibiyle çalıştığına inandığım, çok etkin bir tedavi metodu olan homeopati eğitimi almaktayım. Bu yolculukta benimle olan tüm aileme ve dostlarıma, benimle bilgisini deneyimini paylaşan hocalarıma, üstatlarıma ve değerli hastalarıma bana olan inançlarından ötürü teşekkürü borç bilirim

Adres Bilgileri

  • Medipol Üniversitesi Haliç Kampüsü Cibali Mahallesi, Atatürk Blv., 34083 Fatih/İstanbul Tel: 0212 453 48 48
  • Harita

  • Blog Yazıları 60

    SCHÜSSLER TUZU NO:1 Tanıtım Yazısı The efficacy of homeopathic Arnica montana 200 CH on dental surgical treatments: a double-blind, placebo-controlled study HOMEOPATİ VE PSORİAZİS VAKA SUNUMU Homeopati ve Şamanizm BİPOLAR DUYGU DURUM BOZUKLUĞU (MANİK DEPRESİF BOZUKLUK) HOMEOPATİ NANO TIP MIDIR? HOMEOPATİK İLAÇLAR NASIL ÇALIŞIR? DEPRESYON DİŞİ KURDUN RÜYASI ENÜREZİS NOKTURNA; GECE ALTINI ISLATMA DUYGUSAL BEYNİMİZ OBEZİTE VE HOMEOPATİ TİROİD BEZİ HASTALIKLARI VE HOMEOPATİ İLE TEDAVİSİ YAŞANMAMIŞ YAS ARTRIT:ROMATİZMAL EKLEM AĞRISI MULTİPL SKLEROZ ve HOMEOPATİ HAZIMSIZLIK POSTPARTUM DEPRESYON EREKTİL DİSFOKSİYON VE İMPOTANS İYİLEŞMENİN YOLU MODERN TIP VE HOMEOPATİNİN FARKI NEDİR DOĞANIN ÖZÜNE YOLCULUK GÜNEŞ ÇARPMASINA DİKKAT CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARI VE HOMEOPATİ MUCİZENİN ADI ARNICA SİGARAYA HOMEOPATİ İLE ELVEDA DİYET,BESLENME DÜZENİ VE HOMEOPATİ ENERJİ BEDENİMİZ GENİTAL SİĞİLLER ADHD /HİPERAKTİVİTE SENDROMU VE HOMEOPATİ Astma (astım) Fantom Ağrısı HOMEOPATİ NEDİR KANSERİN PORTRESİ Carcinosin HOMEOPATİ BİLİMSELDİR KALP DAMAR HASTALIKLARININ HOMEOPATİK TEDAVİSİ Otizm ve homeopati ile tedavi Adet Öncesi Gerginlik Sendromu Akut Diyare (ishal) Atipik Nevralji Baş Ağrısı Bel Ağrısı CİLT HASTALIKLARI VE AKNE TEDAVİSİNDE HOMEOPATİ Diş çıkaran bebek Einstein Homeopatiyi Destekliyor Fibromiyalji - Her yerim ağrıyor Fobi, Panik Bozukluk, Obsesyon HEMOROİD (BASUR) TEDAVİSİNDE HOMEOPATİ Homeopati Dünyasında İlişkiler Homeopati ve Diş Tedavisi Homeopati; Suyunun suyu, nasıl etkili olur? Homeopatik Tanıya Giderken Homeopatik Tedavide Dikkat Edilmesi Gerekenler Psikopati Tedavi Edilebilir mi? Sık Boğaz Enfeksiyonlarında Homeopati Sufizm ve Homeopati Tıp Yöntemleri, ama hangi TIP? TÜKENMİŞLİK SENDROMU VE HOMEOPATİ Yaşam Gücü